למה חשוב לבחור משרד שידוך הגון ?


למה חשוב לבחור משרד שידוך הגון ?

מאז ומעולם חיפשו בני האדם את הנפש התאומה שלהם. השאיפה למצוא את האחת או האחד איתו יוכלו לחלוק את חייהם בשלווה ולהקים בית ומשפחה היא אמנם שאיפה אוניברסאלית החוצה דתות ולאומים, אך נדמה שבמגזר היהודי הדתי מסורתי, משקלה רב הרבה יותר.

 

אם בעבר היה נהוג שבני המשפחה נעזרו בשדכן מקצועי או אפילו תפקדו כשדכנים בעצמם וסגרו "עסקאות" חתונה זו עם זו, לפעמים אפילו בלי ידיעת הילדים הרי שהיום המצב התהפך מהקצה אל הקצה. הופעתה של רשת האינטרנט על שלל גווניה לאוויר העולם ובמיוחד הופעתן של הרשתות החברתיות שינו לחלוטין את הדרך בה אנו פוגשים אנשים. לפתע, פרטיהם של אלפי אנשים מכל רחבי הארץ והעולם פרוסים לפנינו בכל רגע נתון. אנחנו יודעים איך הם נראים, מי החברים שלהם מה הם אוהבים לאכול ולשמוע, איפה הם עובדים ומה לא. תהליך זה לא פסח על הציבור הדתי מסורתי בארץ ורבים מהם זנחו את דרכי ההיכרויות למסורתיים שהיו נהוגות והפכו את האינטרנט למקום הלוהט ביותר להיכרויות למגזר הדתי והפכו אותו למעין משרד שידוכים לדתיים.

 

אך האם כך הדבר? האם אנחנו באמת מכירים את העומד מולנו? האם אנחנו יודעים מי הם הוריו ואחיו? איפה הוא למד? וודאי שלא. היום, אחרי כמעט 20 שנות שימוש ברשת האינטרנט, ניתן כבר להסיק מסקנות, ואנו רואים שלצד היתרונות הרבים והשיפור באיכות החיים שהביא איתו האינטרנט, השימוש התדיר טומן בחובו לא מעט מפכי נפש ואכזבות. למעשה צעירים רבים נכוו לא פעם אחרי שראו שאהבת חייהם הוירטואלית נראית ומתנהלת קצת אחרת במציאות והבינו מה שרואים בפייסבוק ובאתרי ההיכרויות השונים מייצג חלק קטן ולא מייצג בחיינו. ידוע לנו על מקרים רבים שאנשים שהציגו את עצמם כדתיים לא היו באמת כאלה, שהדירה המפוארת היא בעצם דירה שכורה של חבר, ותיאור התפקיד היצירתי הוא בעצם מכבסת מילים לתפקיד זוטר למדי. ואלה עוד המקרים הקלים. מכיוון שרובנו אנשים עסוקים ואנחנו לא נעשים צעירים יותר, כל כשלון כזה, מהדהד פעמיים. פעם אחת על כך שהתבדינו וסמכנו על אדם שאכזב אותנו , וגם על הזמן היקר שהלך לאיבוד.

 

חברת שידוכים אמינה וותיקה דוגמת בנה קינך מחזיקה אצלה מאגרים רחבים של בני זוג פוטנציאלים עם כל פרטיהם המלאים ביותר, אנחנו בבנה קינך, לא מסתפקים במידע שטחי על המועמדים שלנו ובעת ההרשמה, צוות שדכנים מקצועי עורך עם המועמדים ריאיון אישי ומשפחתי, מבחני אישיות, הערכות מקצועיות ועוד. לכן, אנו בבנה קינך, מותיקי משרדי ההיכרויות למסורתיים ודתיים נדע להכיר לכם בני זוג שבאמת עונים על הקריטריונים שהצבתם לנו.

 

זכרו, שדכן טוב לומד להכיר היטב את שני הצדדים ויידע ליצור התאמה אמיתית שבהרבה מאוד מקרים מסתיימת בנישואים ולא במפח נפש.